HASTA TAŞIMA ve KALDIRMA LİFTİ

1 - 7 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 7 ürün bulunmaktadır
 • Wollex WG-M422 Hasta taşıma ve transfer lifti

  WOLLEX WG-M422 YÜKSELEBİLİR MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYEMarka WOLLEXModel WG-M422 Yükselebilir Manuel Tekerlekli SandalyeBeden Standart bedenKullanım Alanı İç ve dış mekanda kullanıma uygundur.Gövde Yapısı Çelik gövde. Asansör şeklinde oturma yeri yukarı doğru kalkabilir.

 • Wollex WG-L510 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti

  Wollex WG-L510 Hasta taşıma ve transfer lifti ile artık hasta bakımı daha kolay.

 • Wollex WG-L520 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti

  Hareket kabiliyetini kısmen yada tamamen kaybetmiş hastaların taşınması ve transferinde büyük kolaylık sağlar.

 • Wollex WG-L500 Hasta Taşıma ve Transfer Lifti

  Üst beden kontrolü olan kısmi hareket kabiliyetini yitirmiş hastaların hayatını kolaylaştırmak için dizayn edilmiş bir araçtır. Gerek hastanın kendisi gerekse hasta yakını için hayatı kolaylaştıran bu araçlar yataktan tekerlekli sandalyeye ,tuvalete yada herhangi bir yere transferi kolaylaştırır.

 • WEROX WL800 HASTA TAŞIMA LİFTİ

  WEROX WL-800 HASTA TAŞIMA LİFTİ *ÜRÜNÜMÜZ SAYESİNDE HASTANIZI DİLEDİĞİNİZ GİBİ YERDEN SIFIR OLARAK,YATAĞINDAN,TEKERLEKLİ SANDALYESİNDEN ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE ALIP; BANYOYA,TUVALET İHTİYACINI KARŞILAMAK AMACIYLA WC YE VEYA ARACINIZIN SAĞ ÖN KOLTUĞUNA ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE TRANSFER EDEBİLİRSİNİZ.

 • WEROX WL400 Hasta Taşıma Lifti

  HASTA TAŞIMA LİFTİ FELÇLİ,YÜRÜME ENGELLİ, KENDİ İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAMAYAN HASTALARIMIZIN GÜNLÜK YAŞAMINI KOLAY ŞEKİLDE SÜRDÜRMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA ÖZENLE İMAL EDİLMİŞTİR. *ÜRÜNÜMÜZ EMSALLERİNİN ÇOK ÇOK ÜSTÜNDE BİR ESTETİK YAPI,DAYANIKLILIK VE KULLANIŞLILIĞA SAHİP OLUP EN UYGUN FİYATLA SATIŞA SUNULMUŞTUR.

 • CP DM-190U Hasta taşıma ve transfer lifti

  Motor kontrollü hasta kaldırıp - indirme özelliği.Şarj edilebilir bataryası sayesinde kablosuz kullanım. Transfer zorluğu yaşayan engelli, yaşlı, kilolu ve yatalak hastaların yataktan alınması, tekerlekli sandalye veya başka bir yere transferin kolaylık sağlar. Özel banyo/WC slingi ve motor koruma örtüsü sayesinde banyo / WC de güvenle kullanabilirsiniz....