1 - 22 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 22 ürün bulunmaktadır
 • Wollex W965 Alüminyum Tekerlekli Walker Rollatör
  TAS0037

  Yürüme güçlüğü çeken yaşlı ve engelli hastalar için hazırlanmış olan Wollex W965 Alüminyum Tekerlekli Walker Rollatör'ün el tutma yerlerinde fren sistemi bulunmaktadır. Katlanabilir ve tekerlekleri kitlenebilir özelliği olması hastalara kolay kullanım sağlamaktadır.

 • Wollex W913 Alüminyum Hareketli Walker
  TAS0038

  Yürüme güçlüğü çeken, yaşlı ve engelliler için tasarlanmış Wollex W913 Alüminyum Hareketli Walker katlanabilir özelliği bulunmaktadır. Harektli olarak tasarlanmış Wollex w913 walker hareketli ve yüksekliği ayarlanabilir.

 • Wollex W949 Tekerlekli Walker -Büyük tekerlekli rollator

   Yürüme güçlüğü çekenler için tekerlekli yürüteç. Pratik oturağı hasta yorgunluğunda dinlenme imkanı sağlamaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir kol tertibatı ile güvenli fren sistemi bulunmaktadır. 

 • Wollex WG-R967 Aluminyum Tekerlekli Rolatör

  Wollex WG-R967 Aluminyum Tekerlekli Rolatör

 • Wollex WG-R966 Aluminyum Tekerlekli Rolatör

  Wollex WG-R966 Aluminyum Tekerlekli Rolatör

 • Wollex W925 Alüminyum Koltuk Altı Değneği
  TAS0037

  Yürümekte güçlük çeken hastalar için yapılmış olan wollex w925 Alüminyum kolkuk altı değneğni uygun fiyata sunuyoruz. Wollex W925 koltuk altı değneğinin özelliklerine bakacak olursak yüksekliği ve el tutma yeri ayarlanabilir olması, gövdesinin alimunyumdan yapılmış olması, koltukaltı ve avuç içinin silikon malzemeden yapılmış olması büyük avantaj.

 • Wollex W927 Katlanır Baston
  TAS0039

  Alüminyum yapısı, sağlam ve güvenilir kullanım sunan Wollex W927 Katlanır Bastonun ergonomik el tutma yer bulunmaktadır. 

 • Wollex W911 Alüminyum Tabureli Baston
  TAS0038

  3 ayaklı model olan Wollex W911 Alüminyum Tabureli Baston'un el tutma yerleri anatomidir. Yere basan kısmına kauçuk lastik bulunan wollex w911 tabureli bastonun kaymaya karşı korumalıdır.

 • Wollex WG-W945 Pediatrik Walker Yürüteç

  WOLLEX WG-W945 Pediatrik Walker Gait Trainer Wollex WG-W945 Yürüyüş eğitmeni,çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, moxie yürüyüş eğitmeni her bireye doğru miktarda destek sağlar.

 • Wollex WG-W944 Pediatrik Walker Yürüteç

  WOLLEX WG-W944 Pediatrik Walker Gait Trainer Wollex WG-W944 Yürüyüş eğitmeni çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için geliştirilen mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, moxie yürüyüş eğitmeni her bireye doğru miktarda destek sağlar.

 • Wollex WG-W943 Pediatrik Walker

  Wollex WG-W943 yürüyüş eğitmeni özel ihtiyaçlı bir çocuk için konforlu, destekleyici bir yürüyüş antrenörü veya minimal yardıma ihtiyacı olan bir çocuk için basit bir destekli yürüyüş aracıdır. Her çocuğun değişen gereksinimlerine uyum sağlamak için tasarlanmış çeşitli aksesuarlardan birini seçerek ürün kişiye özel hale gelir.

 • Wollex WG-W942 Pediyatrik Walker Yürüteç

  WOLLEXWG-W942 Pediatrik Walker Birçok fizyoterapist, serebral palsili ve diğer nörolojik, ortopedik ve gelişimsel bozuklukları olan çocuklar için ters yürüteçleri tercih etmektedir.

 • Wollex WG-W941 Pediatrik Walker

  WOLLEXWG-W941 Pediatrik Walker Birçok fizyoterapist, serebral palsili ve diğer nörolojik, ortopedik ve gelişimsel bozuklukları olan çocuklar için ters yürüteçleri tercih etmektedir.

 • Wollex WG-W918 Kalça destekli Walker-Yürüteç

    Ürün özellikle çocuklar için tasarlanmış ve üretilmiştir. Renkli görüntüsü sayesinde çocukların ilgisini çeker. Güçlü ve dayanıklıdır. Çocukların farklı yükseklik gereksinimleri karşılamak için 5 kademe ayarlanabilir. Ameliyat sonrası rehabilitasyon egzersizlerinde, çocuk felci, serebral palsi gibi yürüme zorluğu çeken hastaların yürümeye başlamasına...

 • Wollex WG-W923 Kol ve Kalça Destekli Walker

  Ürün özellikle çocuklar için tasarlanmış ve üretilmiştir. Renkli görüntüsü sayesinde çocukların ilgisini çeker. Güçlü ve dayanıklıdır. Çocukların farklı yükseklik gereksinimleri karşılamak ayarlanabilir. Ameliyat sonrası rehabilitasyon egzersizlerinde, çocuk felci, serebral palsi gibi yürüme zorluğu çeken hastaların yürümeye başlamasına yardımcı olur.

 • Wollex WG-W917 Pediatrik Ters Walker

  Ürün özellikle çocuklar için tasarlanmış ve üretilmiştir. Renkli görüntüsü sayesinde çocukların ilgisini çeker. Güçlü ve dayanıklıdır. Çocukların farklı yükseklik gereksinimleri karşılamak için 5 kademe ayarlanabilir. Ameliyat sonrası rehabilitasyon egzersizlerinde, çocuk felci, serebral palsi gibi yürüme zorluğu çeken hastaların yürümeye başlamasına...

 • Wollex WG-R968 Alüminyum Tekerlekli Rolatör

  Marka: WOLLEXModel: WG-R968 Alüminyum Tekerlekli RolatörBeden: Standart beden 45 cmGövde Yapısı: Alüminyum gövde.Demonte Özelliği: Kolaylıkla katlanabilir.

 • Wollex WG-R969 Alüminyum Tekerlekli Rolatör

  Standart beden 45 cmAlüminyum gövde.Kolaylıkla katlanabilir özelliği  Oturma yeri ve sırt şiltesi kolay temizlenebilir leke tutmaz kumaştan imal edilmiştir.  Sürüş tutma kollarını 84 cm ile 97 cm arası istediğiniz ölçüde ayarlayabilme

 • Wollex WG-W940 Pediatrik Walker

  Birçok fizyoterapist, serebral palsili ve diğer nörolojik, ortopedik ve gelişimsel bozuklukları olan çocuklar için ters yürüteçleri tercih etmektedir. WG-W940 ters walker kullanıcılara daha iyi ambulasyon için gerekli desteği sağlar. nimbo ters walker alüminyumdan üretilmiştir.Yüksekliği ayarlanabilir ve nakliye için katlanabilir.

 • Poylin P580 Rollatör

  Toplam 7 kilogram ağırlığında olan Poylin P580 rollatör, en ekonomik rollatör fiyatlarına sahip modeller arasında yer almaktadır. Hem iç hem dış mekan kullanımına uygundur.

 • Poylin P777 Aluminyum tekerlekli yürüteç

  Toplam ağırlığı 8.1 kilogram olan Poylin P777 Rollatör, rollatör modelleri arasında yüksek kalitesi ve uygun rollatör fiyatıyla öne çıkan bir modeldir. Oldukça hafif ve dayanıklı olan Poylin P777 tekerlekli yürüteç, kolaylıkla katlanabilen yapısı sayesinde en küçük araba bagajlarına dahi sığabilecek boyutlara gelebilmektedir.

 • Poylin P888 Ultra lüks yürüteç-walker

  Poylin P888 Lüks Rollatör, alüminyum yapısı ile yalnızca 9,10 kilogram ağırlığına sahip olup son derece dayanıklı bir modeldir. En yüksek kalitede ve dayanıklılıkta tasarlanmış rollatör modelleri arasında yer alan Poylin P888 tekerlekli walker, yürüme zorluğu çeken veya dengesini sağlamakta güçlük çeken kullanıcılar için ideal bir rollatör modelidi