1 - 6 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 6 ürün bulunmaktadır
 • Akülü Tekerlekli Sandalye Kumandası

  Joystick kumanda akülü sandalyeyi istenilen yöne hareket ettirmekte ve otomatik fonksiyonlarını yerine getirmekte kullanılan aksamdır.

 • Tekerlekli Sandalye Aküsü

  Her marka ve model Akülü Tekerlekli Sandalyelere uygun Akü çeşitleri ve şarj kablosu 

 • Wollex Tekerlekli Sandalye Havalı Minder

  Postür bozukluğu olan (otururken sağa sola kayan) standart tekerlekli sandalye kullanıcıları ile bu durumdaki tüm parapleji ve tetrapleji olan kişiler kullanabilir. Bu model sayesinde hem oturma pozisyonunuzu düzelteceksiniz hem de saatler boyunca keyifli ve güvenli bir şekilde tekerlekli sandalyenizde zaman geçireceksiniz.

 • Poylin P208 Akülü Tekerlekli Sandalye Ultra Hafif

  Poylin P208 Hafif Akülü Sandalye, hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 29 kg olan bu ürünün taşıması ve depolaması oldukça kolaydır. 150 kg taşıma kapasitesi olan bu ürünümüz hem iç mekan hem dış mekan kullanımına uygundur. Lityum pil sistemi ile kullanılan bu ürün de uzun süreli, kaliteli ve sağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür.

 • Poylin P209 Akülü Tekerlekli Sandalye Ultra Hafif

   POYLİN P209 Geniş beden 180 KG Taşıma kapasitesi Poylin P209  Sandalye modelimiz kilolu engellilere ve hastalara göre tasarlanmış pratik katlanabilen, hafif alüminyum malzemeden üretilmiş bir modelimizdir. Büyük tekerlek ebatları ve 180 Kg taşıma kapasitesi ile kullanıcıların güvenini tam olarak kazanmış bir ürün olmasının yanında birçok genel ve teknik...

 • Poylin P207 Akülü Tekerlekli Sandalye Ultra Hafif

  Poylin P207 Ultra Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye modelimiz hafif alüminyum malzemeden üretilmiştir. Ağırlığı 19 kg olan bu ürünün taşıması, depolaması oldukça kolaydır. Lityum pil sistemi kullanılan bu üründe uzun süreli, kaliteli, sağlıklı sürüşler yapmanız mümkündür.