Mateksan Son Blog Yazıları

Wollex W807 Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex W807 Akülü Tekerlekli Sandalye dünyanın en hafif akülü tekerlekli sandalye modeli sloganıyla yola çıkmıştır. 20 kg ağırlığıyla birlikte 30 km menzil  imkanı tanıyan Lityum pilli akülü sandalye modelidir.
Daha fazla oku

Wollex WG-P110 Akülü Sandalye

WOLLEX WG-P110 Akülü Tekerlekli Sandalye Güçlü Akü Lityum iyon pilleri sayesinde daha uzun sürüş imkanı sağlamaktadır. 30 Km yol alabilirsiniz. 
Daha fazla oku

Wollex W111A Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye'nin en önemli özellikleri, katlanabilir, çıkarılabilir ve yükseltilebilir özelliği bulunmaktadır. Ön ve arka tekerleklieri yumuşak olması, çıkartabilir ayak koyma yeri sayesinde en çok satılan modeller arasına girdi.
Daha fazla oku

Wollex B500 Akülü Tekerlekli Sandalye

Oturma yeri ve sırt şiltesi kolay temizlenebilir leke tutmaz, hava alabilen kumaştan imal edilmiştir. İstenildiğinde sökülüp yıkanabilir. Oturma yerinde 5 cm kalınlığında minder, sırt kısmında 1,5 cm kalınlığında şiltesi vardır. Ayarlanabilir skolyoz kemerleri sayesinde sırt şiltesi sertliği ayarlanabilir.
Daha fazla oku

Engelli Yürüteç-Walker

Yürüyüş eğitmeni,çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, yürüyüş eğitmeni her bireye doğru miktarda destek sağlar. Yürüyüş eğitmeni özel ihtiyaçlı bir çocuk için konforlu, destekleyici bir yürüyüş antrenörü veya minimal yardıma ihtiyacı olan bir çocuk için basit bir destekli yürüyüş aracıdır. Her çocuğun değişen gereksinimlerine uyum sağlamak için tasarlanmış çeşitli aksesuarlardan birini seçerek ürün kişiye özel hale gelir. Aksesuarlar, üst gövde boyunca herhangi bir yere monte edilir ve bir çocuk artık ihtiyaç duymadığında kolayca kaldırılabilir.
Daha fazla oku

Tekerlekli Sandalye modelleri

Tekerlekli Sandalyeler kişinin kendi kendine kullanabildiği gibi refakatçi yardımı ile de kullanılabilir.Genel olarak sokak tipi ve ev tipi olarak ikiye ayrılan tekerlekli sandalye modelleri kendi içinde de farklı ihtiyaçları karşılayabilmek için dizayn edilmiştir.
Daha fazla oku

Wollex Akülü Tekerlekli Sandalye

Herkese ve her bütçeye uygun Akülü Sandalyeleri sitemizde bulabilirsiniz.
Daha fazla oku

Wollex WG-M410 HERO Baston Puset

Hafifliğiyle ve pratik katlanır kompakt tasarımıyla eşsiz bir engelli pusetidir.  Hem refakatçiye hem de kullanıcıya maksimum rahatlık, özgürlük ve konfor sunar.
Daha fazla oku

Wollex TRİO 8001-16 Engelli Çocuk Puseti

İç ve dış alanda kullanıma uygun kolay katlanır ve sökülebilir modüler sistem engelli puseti .65 CM Genişliği ile evin içerisinde de kolaylıkla kullanabileceğiniz bir pusettir.
Daha fazla oku

Tekerlekli Sandalye Alırken nelere dikkat edilmeli

Tekerlekli Sandalye alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsedeceğiz.Tekerlekli sandalyeler Akülü tekerlekli sandalye ve manuel tekerlekli sandalye olmak üzere ikiye ayrılır.Öncelikle bu konudaki tercihinizi ve nedenlerine karar vermeniz gerekir.
Daha fazla oku